0 HAKKIMDA HAKKIMDA

www.alisertturk.com

Web & Grafik
Tasarımı

Hakkımda

Sporcu bir ailenin cocuğuyum. İlginç ve tesadüflerle dolu bir hayata sahibim. Spor ve bilgisayar oyunları dışında hiçbir şey ile ilgilenmezken " bir sakatlık " yüzünden bir anda hayatım değişti. Spor yüzünden okul hayatı olmayan, liseyi açıktan farklı bir şekilde bitirip, üniversiteyi ise Nevşehir HBV Üniversitesi KMT Arkeoloji bölümünden mezun olarak tamamlayan "Alaylı bir yazılımcıyım". Kulağa oldukça ilginç geliyor ama tüm hepsini yaşadım. Şimdi ise düşüncelerin, hayalgücünün ve yapılabileceklerin sınırı olmadığını gördüğüm yazılım alanına yöneldim ve şimdi karşınızdayım.

Ali Serttürk

Hizmetler

neler yapıyorum?

Hizmetler

Sizi daha ileri götürebilecek ayrıntılar üzerinde çalışıyorum.

alisertturk.com'a hoş geldiniz! Öğrenmeye ve eğitime açık, herkesin birbiri ile bilgi alışverişi yapabileceği bir platform.

Web Tasarım

Web tasarımı yaptırmak ve sonucunda başarıya ulaşmak oldukça önemli. Sanal dünyada yerini almayanların sektörünün gerisinde kaldığı düşünülürse ilk olarak kurumsal vitrinlerinizin oluşturulmasında yarar var.

Kurumsal Kimlik

Şirket profilinizi tanımlayacağınız ve sunacağınız stratejilerin tamamı olan kurumsal kimlik, özenli ve profesyonel bir şekilde oluşturulmalıdır. Bu kapsamda şirket içi veya dışında kullandığınız tüm materyallerinizin imajınızı yansıtması gerekiyor. İyi bir tasarım müşterilerinize kalite ve güven çağrışımı yaparken sizi güçlendirir ve yatırımlarınızın başarılı olmasını sağlar.

Grafik Tasarım

Kurumsal kimlik ve reklam alanında oldukça sık kullanılan grafik teknikleri firmaların tanıtım yüzlerinin oluşturulmasında vazgeçilmezdir. Dilediğiniz kadar uygun ücretler ile profesyonel bir çalışma yapın, çalışmalarınızı yaratıcı düşünceyle birleştirmezseniz başarılı olamazsınız.

Sürükle İzle Kapat Başlat
0%